Konsept

Ofton İnşaat, İstanbul’un ruhunu yaşamak isteyenler için, şehrin tam kalbi Beyoğlu’nda Elysium Soul Beyoğlu’nu hayata geçiriyor.

Elysium Soul Beyoğlu, 221 bağımsız bölüm ve 4 ticari ünite olmak üzere toplam 225 birimden oluşuyor. 1+0, 1+1, 2+1 ve çatı dubleksi seçenekleriyle 37 m2 ile 223 m 2 aralığında yaşam alanları sunan proje İstanbul’un bütün güzelliklerini yaşamak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edildi. Elysium Soul Beyoğlu, kullanım kolaylığı ve modüler mimari yapısı ile istenilen m 2’de yaşam alanı yaratabilme özelliğinin yanında merkezi noktalara yakınlığı ve ulaşım avantajları ile de dikkat çekiyor.

Çamoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan Elysium Soul Beyoğlu, modern mimarisi, geniş peyzaj alanı ve modüler ev sistemi gibi ayrıcalıklar sunuyor. Proje, istenilen m2’de daireleri birleştirme seçenekleriyle her ihtiyaca karşılık veriyor.

Beyoğlu’nun tüm sosyal imkanlarına kolayca ulaşabileceğiniz konumuyla Elysium Soul Beyoğlu, kendi ayrıcalıklarını sunmayı da ihmal etmiyor. Kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kapalı otoparkı ile proje hayata değer katıyor.

Lokasyon

Güzelliğiyle ruhuna işler

İstanbul

Yüzyıllar boyu üzerinde kurulan her medeniyete yalnızca ev sahibi değil, aynı zamanda başkent olabilen tek şehirdir İstanbul. Görenin bir daha ziyaret etmek istediği, yaşayanın içinden kopamadığı, mimarların en güzel eserlerini bıraktığı bir şehir, şairlerin ise en güzel şiiridir. Asya’yı Avrupa’ya bağlayan eşsiz dokusu, benzersiz eserleri ve kendine has yaşam tarzı ile her dönem cazibe merkezi olmayı başaran bir güzelliktir. Ticaretin, kültürün, sanatın ve yaşamın kalbidir.

Galeri

İletişim

BEYOĞLU SATIŞ OFİSİ
Hacı Ahmet Mah. Eburıza Dergahı ve Yaya Köprüsü sokak No: 1 Beyoğlu / İstanbul
Haritada Gör
Nasıl Ulaşırım?

TEM üzerinden gelirken; köprü istikametinden ilerliyorsanız, Hasdal, Okmeydanı bağlantı yolu üzerinden Okmeydanı Kavşağı’na ulaştıktan sonra Kasımpaşa istikametine devam ettiğinizde Piyalepaşa Bulvarı’ndan yaklaşık 1,5 km ilerledikten sonra Taksim yönünden sola dönüp 500 metre düz ilerlediğinizde sol tarafınızda göreceksiniz.

E5 üzerinden gelirken; Çağlayan Adliyesi’nin hemen yanındaki Çağlayan Kavşağı’ndan Kasımpaşa istikametine saptığınızda Piyalepaşa Bulvarı’ndasınız. Yaklaşık 3,5 km sonra ilerledikten sonra Taksim yönünden sola dönüp 500 metre düz ilerlediğinizde sol tarafınızda göreceksiniz.